nazifsezer
Detaylar
9 Yorum yaptı
10 Puan verdi
Yorumları
15:03, 01.07.2013
Her yeni girişim gibi geliştirilmeye ve bir an önce iyi bir şekilde kurumsallaşmaya ihtiyacı var. Markalar için iyi bir feedback ortamı, bu özelliğinden dolayı markalarla ortaklaşa işler yapabilir, mesela fizy'de hata bulana t-shirt hediyesi gibi. Tabi bunun için önce büyümek gerekir ki iyi tanıtımlarla bu proje için mümkün gözüküyor.
13:43, 26.06.2013
Social Network'teki bir sahnede Mark, Eduardo'ya şöyle der: "İnsanlar Facebook'u sade olduğu için seviyor..." İşte o ilk günkü sadelik hedefini kaybedip çöp yığınına dönüşmüş internet sitesi, zaten Facebook artık başka uygulamaları satın alıp büyük bir ağ kurmaya çalışıyor, sadece ana siteyle bu işin düzelmeyeceğini anladılar.
13:34, 26.06.2013
İçindeki yüksek tatlandırıcı oranını sonuna kadar belli eden sözde limonata, buna ev yapımı gibi diyenler hayatlarında hiç ev yapımı limonata içmemişler herhalde. Bu güne kadar en doğal lezzete sahip limonatayı üretebilen firma Dimes'tir.
13:31, 26.06.2013
Gazı az olmasından dolayı beğenmemiştim; ama Gözde Mutluer'in (bir altta) yorumunu okuyunca arkadaş ortamında iyi gideceğini düşünmeye başladım, hem şişesi zarif hem de kaba tabirle 'geğirtmiyor' hatun kişilerin bulunduğu ortamlarda hem ucuza bir şey içmek hem de serinlemek isteyenlere birebir; ama biz sap olduğumuzdan Kızılay'a devam. Kula da olur
13:26, 26.06.2013
Dünyanın en iğrenç kahvelerini al, popüler kültürden yaralanarak en iyisi diye sat. Buradan daha iyi kahve yapan mekanlar var yapmayın etmeyin, kahve içilecek mekan sakin olur, 50 metre kuyruğun, yazar kasa seslerinin, masaların üzerinde boş bardakların kaldığı ortamda kahveden tat alınmaz. Ürüne değil markaya para ödeten şirketlerden birisidir.
13:18, 26.06.2013
Kullanıcı ile arasına set çekmiş bir internet sitesi yeni hali güzel; ama devlet kurumu mantığıyla işledikleri sürece bir cacık olmaz. Sanırım bu Turkcell'in kurumsal yapısından kaynaklanıyor. Bir an önce bu soğukluktan kurtulmaları lazım. En basitinden bir geliştirici blogu açarak başlayabilirler işe. Mutfakta neler oluyor görelim istiyoruz.
13:15, 26.06.2013
Arayüzünü acil yenilemesi gereken site. Rakipleri olan istelezzet.com daha geniş bir restaurant yelpazesine sahip olsa mükemmel arayüzü ile toz yutturur yemek sepetine, sanırım tekel oldukları için tasarıma fazla önem vermiyorlar; ama o güzelim ofislerine bu tasarımda internet sitesi yakışmıyor.
13:09, 26.06.2013
İnternette gereksiz yere varlığını sürdüren çoğu zaman tek bir ürünü incelemek için dahi üyelik isteyip üye olunca da mail yağmuruna tutan e-ticaret siteleri arasında bence en düzgün çalışanı, hizmet kalitesi, ödeme güvenliği, arayüzün sadeliği işte bir alışveriş sitesi budur dedirtiyor insana, tek sorun: Android appini yenilemeleri lazım.
12:36, 26.06.2013
İnsanların üye olup link paylaşımı yaptığı Branch tarafından tasarlanmış İngilizce bir servis. Güzel; ama Türk kullanıcılar için anlamsız. Ayrıca kullanıcı ve paylaşım arama kutusu olmaması büyük eksik, sadece Twitter, Facebook ve Google+'da var olan arkadaşlarınızı ekleyebiliyorsunuz.
Puan Grafiği
İzleyenler
0 Kişi
İzledikleri
0 Kişi